Tüm Türkiye Geneli Satış ve Servis Hizmeti
tren

Hizmetlerimiz

Size Yakışır, İleri Teknoloji Sistemleri.

Plusel Mühendislik ve İklimlendirme San. ve Tic. Ltd. Şti.

Plusel Mühendislik ve İklimlendirme olarak yaz aylarındaki sıcak hava şartlarına uygun ileri teknolojisi sayesinde mekân koşullarına uygun yerinde ücretsiz keşif yaparak 
soğutma sistemleri hizmeti vermekteyiz

Hizmet Detayımız

Plusel Mühendislik ve İklimlendirme havalandırma sistemleri, ortamdaki kirlenmiş havayı belirli bir hızda değiştirir ve dış ortamdaki taze havayı içteki ortama sessiz bir şekilde aktarılmasını sağlar.

Plusel Mühendislik ve iklimlendirme olarak, ücretsiz yerinde keşif yaparak kapalı mekanlara ısıtma sistemleri kaliteden ödün vermeden teknolojik gelişmeleri takip ederek projelendirerek hizmet veriyoruz.

Plusel Mühendislik ve İklimlendirme Otomasyon sistemleri sayesinde, ev, bina, restoran, kafeler, ofisler ve oteller için özel olarak geliştirilmiş olmasıyla işlerinizi daha kolay hale getirecektir.

Plusel Mühendislik ve Yangın söndürme sistemleri ile büyük alana sahip olan fabrika, atöyle, okul, stadyum, depo ve büyük plaza binaları gibi alanlara uygulanması ile sizin güvenliğinizi sağlamaktayız.

Plusel Mühendislik ve İklimlendirme Arıtma sistemlerinde geniş ürün yelpazemiz ile sizlere güvenli, temiz ve içilebilir su sağlamak amacıyla kaliteden ödün vermeden en uygun maliyetler ile hizmet sunmaktayız.

İklimlendirme Sistemlerinde Çözüm Ortağınız

PLUSEL Mühendislik ve İklimlendirme sistemleri, Isıtma, soğutma, havalandırma, klima periyodik bakım hizmetleri ve komple mekanik tesisat alanlarında yerinde keşif yaparak hizmet sunmaktadır.

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: