trende

Basınçlı Hava Kurutucu Sistemleri

Anasayfa » Basınçlı Hava Kurutucu Sistemleri
www.plusel.com.tr

Basınçlı hava kurutucular, havadaki buharı sudan ayırmak için kullanılır. Basınçlı hava kurutucuları çeşitli endüstriyel ve ticari tesislerde yaygın olarak kullanılır. Sıkıştırılmış hava, su buharı dahil atmosferik maddeleri yoğunlaştırır. Bu tesisat boruları ve makine parçaları içinde yoğuşmaya yol açar ve hava kullanımını olumsuz etkiler. Sıvı ve buhar fazındaki su, dış hava hatlarının donması, boru ve ekipmanlardaki korozyon, pnömatik kontrol cihazlarının arızalanmasına sebep olabilir. Hava kurutucuları kompresörden gelen basınçlı havayı nemden arındırır ve kaliteyi arttırır.

Basınçlı Hava Kurutucu Satışı | En İyi Fiyat Garantisi

Hava Kurutucu satışı ve servisiyle hizmet veren Plusel Hava Kurutucu Türkiye’nin bu alanda önde gelen şirketleri arasında yer almaktadır.
Plusel İklimlendirme tesislerinde özel olarak dizayn edilmiş olan Plusel hava kurutucu, kuru sıkıştırılmış havanın hayati önem taşıdığı tekstil, gıda, sağlık v.b. sektörlerinde yaygın olarak kullanılmaktadır. Özel tasarlanmış eşanjör sistemi sayesinde, en zor şartlarda dahi maksimum verimlilik sağlanmıştır.
Bunların yanı sıra çeyrek asırlık sektör tecrübemiz ile kompak tasarım Plusel hava kurutucularının çevre dostu olması ve enerji tüketiminin minimum olması ön planda tutulmuştur.

Basınçlı Hava Kurutucu Servisi | Profesyonel Servis

Basınçlı hava kurutucuların tamir ve onarımı tecrübe isteyen bir iştir. Firmamız tecrübeli personelleri ile arıza tespit ve yedek parça değişim hizmeti vermektedir. 

Basınçlı Hava kurutucularının periyodik bakımında; Kondanser ve fanının temizliği, Otomatik tahliyelerin kontrolleri, pislik tutucularının temizliği, eşanjör temizliği ve elektrik panosunun temizliği işlemleri periyodik bakım kapsamında yapılmaktadır.

Whatsapp
Muhammet ELİAÇIK
Muhammet ELİAÇIK
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?