trende

Kahramanmaraş Soğutma Servisi

Anasayfa » Kahramanmaraş Soğutma Servisi

Kahramanmaraş Soğutma Servisi

ProfesyonEL Soğuutma Servisi
Plusel Mühendislik ve İklimlendirme olarak tüm Marka ve Model soğutma cihazlarına 7/24 teknik servis hizmeti vermekteyiz.
İmbat Yetkili Soğutma Servisi
İmbat soğutma sistemlerinin Yetkili Bölge Merkez Servisi olarak hizmet vermekteyiz.
Previous
Next

Kahramanmaraş Soğutma Servis | En ETKİLİ TEKNİK Servis

Günümüzde soğutma sistemleri endüstriyel alanlarda ve hizmet sektörlerinde kullanılmaktadır. Hava ve su soğutmalı sistemler olarak fabrika, hastane, AVM, oteller ve üretim tesislerinin vazgeçilmezidir. Soğutma servisi ekiplerimiz ise soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi için zamana ve kullanım koşullarına bağlı olarak ortaya çıkan arızalar için onarım ve servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Soğutma Cihazlarınız Plusel ile Uzman Ellerde!​

Plusel Mühendislik İklimlendirme olarak 25 yılı aşkın süredir iklimlendirme sektöründe hizmet vermekteyiz. Yılların bilgi birikimi ve tecrübesi ile müşterilerimize profesyonel hizmet sunmaktayız. Uzman ekiplerimiz ile sadece Soğutma sistemleri üzerine TÜM TÜRKİYE GENELİ hizmet vermekteyiz.

Kahramanmaraş ’da Soğutma konusunda uzman olan Plusel İklimlendirme, tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda. Soğutma sistemleri Satış ve Satış sonrası servis konusunda ihtiyacınıza özel profesyonel çözümler sunmaktayız.

Kahramanmaraş Dulkadiroğlu, Onikişubat, Elbistan, Pazarcık, Türkoğlu, Afşin, Göksun, Andırın, Çağlayancerit, Andırın, Nurhak ve Ekinözü ilçelerine chiller satış ve servis hizmetimiz en hızlı, en iyi fiyat garantisi ve en profesyonel şekilde devam etmektedir.

Kahramanmaraş Sogutma Servisi

Kahramanmaraş Soğutma Servisi | Keşif Hizmeti

Kahramanmaraş Soğutma Servisi Plusel; Su soğutmalı ve hava soğutmalı olarak ikiye ayrılan, evaporatörler sayesinde yüksek verimli ısı transferi sağlayan chiller soğutma sistemlerinin ihtiyaçlarınızı karşılayabilmesi için doğru bir soğutma cihazı keşif hizmeti almanız gerekiyor. Özellikle endüstriyel soğutma olarak kullanılan soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi keşif yapılmadan montaj edildiğinde işletmenizin maliyetlerini arttırıyor.

Bu nedenle bizler de Kahramanmaraş Chiller soğutma keşif ekibi olarak cihazlarınızın doğru yere montajı için gerekli olan keşif hizmetini sağlıyoruz. Teknisyenlerimizle işletmenize ve üretim merkezlerinize gelerek mekanın ve üretiminizin koşullarına göre ihtiyaçlarınıza en uygun chiller soğutma sistemleri, klima santrali, su soğutma kulesi satışı ve satış sonrası bakım-onarım hizmetlerini sunuyoruz.

Kahramanmaraş Soğutma Servisi | Bakım Hizmeti

Kahramanmaraş Soğutma Servisi olarak soğutma cihazlarınızın bakımlarını en profesyonel şekilde yapmaktayız. İşletmelerinizin ve üretim merkezlerinizin kaliteli soğutma sistemlerine sahip olması için Chiller satış ve servis merkezlerimiz Chiller soğutma, klima santrali, su soğutma kulesi bakım desteğiyle de soğutma sistemlerinizi ilk günkü gibi kullanabilmenizi sağlıyor. Soğutma sistemlerinizin performansını arttıracak, çalışma verimi ve konfor sağlayacak periyodik chiller bakım uygulamasını alanında uzman teknik ekiplerimizle gerçekleştiriyoruz.

Yüksek çalışma performansı beklenen endüstriyel tesislerin soğutma ihtiyacını karşılamak için Chiller soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi bakım servisi olarak her marka için yıl içinde gerekli olan Chiller bakım işlemlerini yapıyoruz. Sizlere ise chiller soğutma sistemlerinizi ilk günkü gibi kullanmak kalıyor.

Kahramanmaraş Soğutma Servisi | Arıza Onarım Hizmeti

Günümüzde chiller soğutma sistemleri endüstriyel alanlarda ve hizmet sektörlerinde kullanılmaktadır. Hava ve su soğutmalı sistemler olarak fabrika, hastane, AVM, oteller ve üretim tesislerinin vazgeçilmezidir. Chiller servisi ekiplerimiz ise chiller soğutma sistemleri, klima santrali ve su soğutma kulesi için zamana ve kullanım koşullarına bağlı olarak ortaya çıkan arızalar için onarım ve servis ihtiyaçlarını karşılamaktadır.

Chiller soğutma sistemleri servis ekiplerimiz, dünyanın en iyi chiller soğutma sistemi markalarının hava ve su soğutmalı grupları, açık devre su soğutma kulesi, kapalı devre su soğutma kulesi, klima santralleri, fancoil sistemleri ve merkezi sistem soğuk hava deposu cihazlarına hizmet sunmaktadır. Chiller sistemleri servisi sayesinde sorunsuz soğutma sistemi kullanımını sizlere ulaştırmaktadır.

Whatsapp
Muhammet ELİAÇIK
Muhammet ELİAÇIK
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?