trende

Sultangazi Klima Servisi

Anasayfa » Sultangazi Klima Servisi
Sultangazi Klima Servisi

Sultangazi Profesyonel Klima Servisi

Sultangazi'nin Profesyonel Klima Servisi
5/5

Sultangazi’de klima konusunda uzman olan Plusel İklimlendirme, tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda. Klima  Satış sonrası servis konusunda ihtiyacınıza özel profesyonel çözümler sunmaktayız.

Sultangazi; 50. Yıl, 75. Yıl, Cumhuriyet, Gazi, Malkoçoğlu, Cebeci, Yayla, Esentepe, Habibler, Sultançiftliği, Yunus Emre, Eski Habipler, İsmetpaşa, Uğur mumcu ve Zübeyde Hanım mahallelerine chiller satış ve servis hizmetimiz en hızlı, en iyi fiyat garantisi ve en profesyonel şekilde devam etmektedir.

Sultangazi VRF - VRV Klima Satışı ve Teknik Servisi - En İyi Fiyat Garantisi ve En Hızlı Kurulum

Arçelik, Samsung, Frimec ve York VRF Merkezi Sistem Klimalarının çözüm ortağı olarak tüm Sultangazi halkımıza hizmet etmekten gurur duyuyoruz. 

VRF Merkezi Sistem klima sektöründeki 25 Yıllık tecrübemiz ile projelerinizin çözüm ortağı oluyoruz. VRF Klima sistemlerinde tamamlanmış ve devam eden projelerimize bakarak referanslarımız hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

SultangaziKlima Servisi  Plusel İklimlendirme ve Mühendislik

Klima Servis hizmetlerinde hızlı çözüm…

Başta Sultangazi olmak üzere Türkiye genelinde klima satış ve servis desteği sunuyoruz.

İklimlendirme süreçlerinde ücretsiz keşif, satış, bakım, onarım, yedek parça ve aksesuar hizmetleri sunarak kaliteyi hayatınızın bir parçası haline getiriyoruz.

0
Kazanılan Ödül
0
Başarılı Projeler
0
Müşteri Memnuniyeti

İşletmeniz Ya Da Sektörünüz İçin Kurumsal Çözümlere Mi İhtiyacınız Var?

Konutlarınız, ofisleriniz, üretim merkezleriniz ya da hizmet binalarınız için iklimlendirme çözümlerine ihtiyacınız varsa size en yakın satış ve servis merkezimizi arayın, aynı gün keşif hizmeti alın; binanıza özel proje çizimleri sayesinde maksimum verimli klimalarınızın konforunu yaşayın, satış sonrası montaj, bakım ve onarım hizmetlerimizden yararlanın.

Sultangazi Klima Servisi

Plusel İklimlendirme Sultangazi Klima Servisi 

Klima satış, keşif, montaj ve servis hizmetleri…

Sultangazi klima satış ve servis merkezi olarak kurumsal ve kişisel yaşam alanlarınızın iklimlendirilmesi ve ihtiyaçlarınızın karşılanması için klima hizmetlerinde proje çizimi, en iyi fiyat garantili satış, güvenilir montaj, hızlı ve sorunsuz servis uygulamaları ile yedek parça ve aksesuar desteği sunuyoruz.

Sultangazi Klima Keşif ve Satış Hizmetleri

Mekanlarınızın iklimlendirilmesini sağlayan, minimum enerji harcayarak maksimum verim sağlayan, sağlığınıza ve bütçenize dost klima sistemlerinin projelendirilmesinde ve kurulumunda uzman ekiplerinizle hizmetinizdeyiz. Yaşam alanlarınıza konfor katan klima tesisat sistemlerinde Sultangazi klima satış merkezi Plusel İklimlendirme ve  Mühendislik olarak size özel çözümler sunuyoruz.

Sultangazi Klima Montaj Servisi

Sultangazi klima montaj servisi olarak; tüm klima markalarının montajı profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Sultangazi Klima Montaj Servisi

Sultangazi Klima Bakım Servisi

Sultangazi klima montaj servisi olarak; tüm klima markalarının detaylı periyodik bakımı profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Sultangazi Klima Bakım Servisi

Sultangazi Klima Arıza Servisi

Sultangazi klima montaj servisi olarak; tüm klima markalarının arıza onarımı profesyonel ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Sultangazi Klima Arıza Servisi
Whatsapp
Muhammet ELİAÇIK
Muhammet ELİAÇIK
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?