trende

Plusel Hakkında

Anasayfa » Plusel Hakkında
Plusel HVAC Mühendislik İklimlendirme Sistemleri

ÖZGEÇMİŞ

1997 yılında İstanbul Eyüp Sultan’da kurulan firmamız sektöre ilk olarak split klima sistemlerinin servisliği ile başlamıştır. ICEBERG, TRANE ve RAKS gibi bir çok markanın yetkili servisliğini başarılı bir şekilde yürütmüştür.

Firmamız 2005 yılı itibari ile Endüstriyel Soğutma sistemlerinin teknik servisliği konusunda hizmet vermeye başlamıştır. Çok kısa sürede endüstriyel iklimlendirme de tüm Türkiye geneli Chiller, Soğuk Hava Deposu, Su Kulesi, Klima Santrali, Hassas Kontrollü Klima, Rooftop ve Reyon – Sütlük Dolapları sistemleri üzerine profesyonel teknik servis hizmeti vermeye başlayarak sektöre yeni bakış açısı kazandırmıştır.

2009 yılı itibari ile ise Tüm Türkiye’de etkin bir servis ağı oluşturmak ve Güneydoğu Anadolu ile Doğu Anadolu Bölgesinde ki Endüstriyel Soğutma sistemleri üzerine Bölgenin en geniş kapsamlı servis hizmete veren firma olmuştur.

2009 yılında Kahramanmaraş’a 2. şubesini açarak hizmet vermeye başlayan PLUSEL, her geçen gün kendini geliştirmeye devam etmektedir. 

2019 yılı itibari ile PLUSEL genel merkezini İstanbul’dan Kahramanmaraş’a taşıyarak sadece Endüstriyel Soğutma sistemleri üzerine hizmet vermeye tam çeyrek asırdır ara vermeden devam etmektedir.

2018 yılına kadar İstanbul’da İKLİMSA Esenyurt Yetkili Bayisi ve Kahramanmaraş’ta Mitsubishi Electric, Fujitsu, Viessmann, LG, Hitachi, Klima sistemlerini yetkili servisliğini (2011-2016) ayrıca 2010 yılından bu yana hiç ara vermeden İMBAT Soğutma sistemlerinin Bölge Merkez Servisliğini yürütmektedir.

Whatsapp
Muhammet ELİAÇIK
Muhammet ELİAÇIK
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?