trende

Plusel Hakkında

Anasayfa » Plusel Hakkında

Çeyrek asırlık sektörel deneyimle, yepyeni bir Plusel​

Şirketimiz 1997 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, 2019 yılında PLUSEL İKLİMLENDİRME MÜHENDİSLİK SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ. olarak Kahramanmaraş’ta sektöre yeni bir marka kazandırarak önemli bir konuma sahip olmuştur.

Faaliyetine başladığı günden bugüne kişi ve kurumlara ; gerek yurt içi gerekse yurt dışında iklimlendirme alanında hizmet vermektedir.

 

Sektörde yer edinmeye başladığı günden bu yana firmamız, ilişkilerini geliştirmiş ve bu sayede alanında lider kişi ve kurumlara hizmet vererek iş hacmini genişletmiş ve başarıyı yakalamıştır.
İlk günkü heyecanımızı korumayı ve memnuniyet yaratmayı önceliğimiz olarak görüyoruz.
Bunun yanı sıra ihtiyacı karşılayacak optimum seçimlerle, proje vb. teknik tüm konularda tam bir mühendislik hizmeti vermekteyiz. 

 

Isıtma, Soğutma, Havalandırma ihtiyacının olduğu her yerde, müşterilerimizin ihtiyacını en verimli ve en ekonomik şekilde karşılayacak fikirleri üretip bu fikirlerin hayata geçirilmesini sağlıyoruz. Sağlık, güvenlik ve teknik sertifikalarla donanmış, deneyimli tekniker ve mühendis kadrosuna sahip, bilim, teknoloji ve sektöründeki yeniliklerin yakından takipçisi, rekabet ederken dürüstlük ilkesinden ayrılmayan, ar-ge ve hizmet yatırımlarıyla kurumsal derinliğimizi kökleştirerek alanında saygın bir kuruluş olarak varlığımızı sürdürüyoruz.

Sizleri de Plusel HVAC olarak “mutlu müşterilerimiz” arasında görmekten onur duyarız.

Whatsapp
Muhammet ELİAÇIK
Muhammet ELİAÇIK
Merhaba 👋
Size nasıl yardımcı olabiliriz?